להוריד את התוכנה חינם, מעל 150.000 הורדות תוכנה חינם


VeryPDF PDF Printer 2.30

VeryPDF PDF Printer היא תוכנה מהירה וקלה PDF הבריאה אשר ממירה כל סוג של מסמך Windows להדפסה, כולל DOC, XLS, PPT, TXT ואפילו HTML ל-PDF מקובלת עם לחץ על הכפתור.

VeryPDF מדפסת PDF

  • גרסה :2.30
  • תאריך הוספה :3/31/2011 2:34:38 AM
  • רשיון :Shareware
  • מחיר :$29.9
  • סה"כ הורדות :148
  • הורדות בשבוע האחרון :3
  • מערכת הפעלה :WinXP, Windows2000, Windows2003

התיאור של Publisher (Show Original)

VeryPDF מדפסת PDF VeryPDF PDF Printer היא תוכנה מהירה וקלה PDF הבריאה אשר ממירה כל סוג של מסמך Windows להדפסה, כולל DOC, XLS, PPT, TXT ואפילו HTML ל-PDF מקובלת עם לחץ על הכפתור. VeryPDF PDF Printer מתקינה כנהג המדפסת, מה שהופך את היצירה של מסמכי PDF קל כמו הדפסה. זה מעניק למשתמשים דרך פשוטה לשתף כל סוג של מסמך Windows באמצעות פורמט סטנדרטי, PDF אוניברסלית. VeryPDF PDF Printer תשובות את הצורך של תאגידים ויחידים עבור קל ליישום בעלות נמוכה ומהירה פתרון PDF הבריאה. VeryPDF PDF מדפסת תכונות: 1. VeryPDF PDF Printer מתקינה כנהג המדפסת, 2. VeryPDF PDF מדפסת מופיע בתיקיית המדפסות כמו "PDFcamp מדפסת", כך אתה יכול להדפיס את הבקשה שלך כפי שהיית להדפיס במדפסת רגילה, 3. VeryPDF PDF Printer תומך כל סוג של מסמך Windows להדפסה כולל DOC, PPT, HTML ו-TXT וכו ', 4. VeryPDF PDF מדפסת תומכת גופן הטבעה ו subsetting, 5. VeryPDF PDF מדפסת תומכת תווים בשפה אסיאתית, 6. VeryPDF PDF מדפסת תומכת ממוטב כדי להגביר את מהירות, 7. VeryPDF PDF Printer קל לשימוש, 8. VeryPDF PDF מדפסת תומכת שולי העמוד, כיוון הדף, 9. VeryPDF PDF מדפסת תומכת קובץ PDF בדוא"ל ברקע, 10. VeryPDF PDF מדפסת תומכת בהדפסה אצווה, 11. VeryPDF PDF מדפסת תומכת הגנה באמצעות סיסמה על קבצי PDF באמצעות הצפנה 40 או 128 ביט, 12. VeryPDF PDF מדפסת תומכת להגדיר הרשאות הקובץ כדי להגביל הדפסה, העתקה, ושינויים עתידיים על המסמך, 13. VeryPDF PDF מדפסת תומכת היפר, 14. VeryPDF PDF מדפסת תומכת במיזוג קובץ PDF קיים (לפני הוספת בעמוד הראשון או לצרף בעמוד האחרון); 15. VeryPDF PDF מדפסת תומכת ZIP / דחיסה JPEG עבור להזרים את התמונה; אין צורך ללמוד תוכנית מורכבת. פשוט בחר את "PDFcamp מדפסת" ולחץ על אישור.

הצהרה

Please be aware that downloadbee do not supply any crack, patches, serial numbers or keygen for VeryPDF מדפסת PDF ,and please consult directly with program authors for any problem with VeryPDF מדפסת PDF .