Svobodný software ke stažení , přes 150.000 software ke stažení zdarma


VB Friend 2.0.5

Přidat odsazení, doplnění chybějících kód, automatických oprav, zálohování a získat více místa na stole. VB přítele zkrášluje kód a pomáhá vám napsat víc v krat

VB mailem

  • Verze :2.0.5
  • Datum přidání :3/30/2011 8:12:44 AM
  • Licence :Shareware
  • Cena :$79
  • Celkový počet stažení :193
  • Minulý týden ke stažení :4
  • Operační systém :Win2000, Win98, WinXP, WinME, WinNT 4.x, Win95

Vydavatel popisu (Show Original)

VB mailem Přidat odsazení, doplnění chybějících kód, automatických oprav, zálohování a získat více místa na stole. VB přítele zkrášluje kód a pomáhá vám napsat víc v kratším čase. Přidat chybějící proměnné, typy méně s makry, doplnění chybějících závorkách. Pracuje jako Addin Visual Basic 6.0. Narovnat špagety kódu. Přidejte čitelnost na váš kód konzistentní odsazení. VB Přátelé se vaše pravidla pro odrážky kódu se svou vlastní styl. Přidat chybějící proměnné. Unavený definování proměnných? Přidat Možnost Explicitní a nechat VB přítele postará o zbytek. Pokaždé, když najde novou VB, nedefinované proměnné, VB přítele objeví žádat o řádné prohlášení. Automatické opravy. Aktualizujte si Visual Basic editor s rychlým maker. Typ SCC a získat úplnou Select Case .. věci .. věci .. Else End Select. Typ ite a získat úplnou li .. Pak .. .. Else End If připraven vyplnit! Plně přizpůsobitelné pro všechny jeden a víceřádkové kousky kódu. Typ méně. Nechť VB přítele kompletní chybějící End If, End Select nebo Další MyVar prohlášení. Získejte více místa na obrazovce. VB přítele skrývá VB panely nástrojů automaticky, když nepotřebujete je. Ukázat jim, stačí přesunout myš na místo, kde Panel nástrojů bylo.

Prohlášení

Please be aware that downloadbee do not supply any crack, patches, serial numbers or keygen for VB mailem ,and please consult directly with program authors for any problem with VB mailem .