Безкоштовно завантажити програмне забезпечення, більш 150,000 скачати безкоштовно


USPS Postage Rates and Tracking 1

SpaceWare.com 'S USPS інструменти складаються з трьох неоціненний інструмент для управління пакетами відправлені через USPS. Використання Ціни калькулятори, ви

USPS поштових тарифах і стеження

  • Версія :1
  • Долучення :3/30/2011 11:45:35 PM
  • Ліцензія :Freeware
  • Ціна :$0
  • Завантажень :183
  • Останній тиждень завантажень :2
  • Операційна система :WinXP, Windows2000, Windows2003

Видавця опис (Show Original)

USPS поштових тарифах і стеження SpaceWare.com 'S USPS інструменти складаються з трьох неоціненний інструмент для управління пакетами відправлені через USPS. Використання Ціни калькулятори, ви можете швидко визначити найменш дорогою або найшвидший спосіб доставки. Відстеження та підтвердження інструмент дозволяє швидко визначити стан вашого пакету з повідомленням про вручення. Внутрішні ціни Калькулятор Цей інструмент буде обчислити поточне поштових тарифів між двома кодами ZIP. Вам потрібно буде надати два поштових індексів і ваги. Всі наявні варіанти доставки для цієї ваги пов'язані з цим витрати будуть відображатися. Крім того, інструмент буде також відображати приблизний час для доставки пункту. Всі дані отримані безпосередньо від USPS так, що інструмент завжди поточним розцінками. Цей інструмент дозволить вам визначити найменш дорогий курс для пакета. Міжнародні тарифи Калькулятор Цей інструмент обчислює вартість доставки пакетів міжнародному залежно від ваги. Доступні варіанти доставки по вазі, вказаною відображаються, а також приблизний час, щоб доставити пункту. Крім того, обмеження на судноплавство в цю країну відображаються. Всі дані отримані безпосередньо від USPS так, що інструмент завжди поточним розцінками. Цей інструмент дозволить вам визначити найменш дорогий курс для пакета. Трек і Підтвердження Цей інструмент дозволяє ввести номер підтвердження доставки та відображення статусу. Якщо елемент був доставлений, дати постачання показано. Всі дані придбаних безпосередньо з сайту USPS Мережі, це означає, що продукт буде також поточним розцінками. SpaceWare.com є провідним постачальником Amazon.com (США і Великобританія) продавець програмного забезпечення для третього учасника продавців на сайті Marketplace. Детальна інформація на ці продукти можуть бути отримані з http://www.spaceware.com.

Заява

Please be aware that downloadbee do not supply any crack, patches, serial numbers or keygen for USPS поштових тарифах і стеження ,and please consult directly with program authors for any problem with USPS поштових тарифах і стеження .

Користувальницький рейтинг

USPS поштових тарифах і стеження
*****
Rating 0

Поділіться з друзями

Del.icio.us Live Share on Twitter Google Myspace Facebook

Новий