Bezmaksas programmatūras lejupielāde , vairāk nekā 150,000 programmatūras bezmaksas lejupielādes


Text to Voice Software 4.3.2.1

Vārdu uz skaņas vilnis ģenerators rīks lasīt dažādus failus, piemēram, Word, Excel, PDF, teksta, tīmekļa lapas, e-pastu, html, eBook, RTF saprotamā cilvēku skan

Teksts uz Voice programmatūra

  • Versija :4.3.2.1
  • Pievienots :3/30/2011 6:27:47 PM
  • Licence :Shareware
  • Cena :$9.95
  • Kopējais lejupielādes :306
  • Pagājušajā nedēļā downloads :1
  • Operētājsistēma :Win2000, Win7 x32, Win7 x64, Win98, WinOther, WinServer, WinVista, WinVista x64, WinXP, Other

Publisher apraksts (Show Original)

Teksts uz Voice programmatūra Vārdu uz skaņas vilnis ģenerators rīks lasīt dažādus failus, piemēram, Word, Excel, PDF, teksta, tīmekļa lapas, e-pastu, html, eBook, RTF saprotamā cilvēku skanēt balss vai audio formātā. Tekstu, lai runas pārveidotājs programmatūru radīt skaņas failu viegli un, lai to saglabàtu vienkārši noklikšķiniet uz Saglabāt kā pogu, lai pārveidojot un radot balss failu nākotnē klausīties. Lietotājs var viegli spēlēt šīs vilnis failus nākotni, izmantojot iPod, PC audio atskaņotājā. Tā ir vieglāk klausīties txt dokumentu, nevis straining acis un ietaupīt dārgo laiku izšķērdēt lasījumā garus dokumentus, izmantojot vārdu, lai runas ražotāju programmas. Caur html valoda noderīgas jūs varat ietaupīt jūsu dārgo laiku, lasot lielus failus. Dokumenta runā rīks ir vārdu apstrādes līdzekļus, lai lietotājs varētu rediģēt, izdarīt, radīt, radīt, veidot audio failu, bez nepieciešamības citām vajadzībām. E-pasts ar balss pārveidotāju programmatūra pārmaiņas vārdus skaņas formātu ar dabas runā balsīs. PDF lasītājs, kas ļauj ierakstīt PDF, Word, teksta datus, programma PowerPoint, RSS, e-pastu un mājas lapas un izmainiet tos uz wav automātiski. Funkcijas: * Teksts uz Sound Converter programmatūru, ir ļoti rentabli, laika taupīšana, ātri un viegli rīks. * Starpliktuves dati lasītājs var nolasīt teksta dokuments un runā tos klausīties uzreiz. * Html runāt programmatūra atbalsta dažādas operētājsistēmas, piemēram, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2003, Windows 2000 Windows 98, Windows NT, Windows ME uc * Teksts uz runu autors pieteikumu var pārvērst gariem dokumentiem uz balss failu formātu, lai tā varētu viegli klausīties, nevis lasīt tos. * Word balss ražotāju lietderība var mainīt un saglabāt dažādus teksta satura wav formātā, lai jūs viegli varat dzirdēt to, izmantojot iPod, PC, audio vai mp3 atskaņotāju.

Paziņojums

Please be aware that downloadbee do not supply any crack, patches, serial numbers or keygen for Teksts uz Voice programmatūra ,and please consult directly with program authors for any problem with Teksts uz Voice programmatūra .

User rating

Teksts uz Voice programmatūra
*****
Rating 0

Dalīties ar draugiem

Del.icio.us Live Share on Twitter Google Myspace Facebook

Jauns