Slobodný softvér na stiahnutie , cez 150.000 softvér na stiahnutie zadarmo


Solar System 3D Simulator 3.0

Slnečná sústava 3D Simulator je softvérová aplikácia, ktorá generuje ZADARMO realistický model slnečnej sústavy a planéty v 3 dimenzie na počítači pomocou pokro

Slnečná sústava 3D Simulator

  • Verzia :3.0
  • Dátum pridania :3/30/2011 1:15:27 PM
  • Licencie :Freeware
  • Cena :$0
  • Celkový počet stiahnutí :488
  • Minulý týždeň na stiahnutie :1
  • Operačný systém :Win98, WinXP, Windows2000, WinME, WinNT 4.x

Vydavateľ popisu (Show Original)

Slnečná sústava 3D Simulator Slnečná sústava 3D Simulator je softvérová aplikácia, ktorá generuje ZADARMO realistický model slnečnej sústavy a planéty v 3 dimenzie na počítači pomocou pokročilých fyzikálnych vzorcov. To môže zobraziť planéty a ich dráhy, slnko a mesiac. Deväť planét vrátane planéte Zem a ich podrobné fyzikálne a chemické informácie a fotografie obraz je tiež zobrazená vrátane solárnej energie, solárnej energie a slnečné zatmenia detaily. Grafický výstup je vo vysokom rozlíšení-3D farebný formát a na obežnej dráhe pohľadu môže byť upravený a obežnej dráhy naklonená a otáčať v ľubovoľnom uhle. Rýchlosť slnečnej sústavy môže byť tiež meniť. Slnečná sústava modelu je užitočné na učenie o fyzike vesmíru, astronómiu, vedecké projekty a vedecké experimenty interaktívne pre dospelých i deti. Študentov základných, stredných a vysokých škôl môžu využiť pre vedu veľtržných projektov nápadov, fyziky pomoc, veda novinky a vytváranie vedy články. Tento softvér je jednoduché použitie s plne Windows rozhrania. Program má plne grafické menu orientované rozhranie navrhnuté pre jednoduché použitie. Slnečná sústava 3D softvér bol navrhnutý pre rýchle nastavenie a interaktivitu s vynikajúcou kvalitné vizuálne výstup. Tento softvér beží na všetkých operačných systémov Windows.

Vyhlásenie

Please be aware that downloadbee do not supply any crack, patches, serial numbers or keygen for Slnečná sústava 3D Simulator ,and please consult directly with program authors for any problem with Slnečná sústava 3D Simulator .