Darmowe oprogramowanie do pobrania , ponad 150.000 oprogramowania bezpłatne pliki do pobrania


Repair PPT 10.11.01

Kernel dla programu PowerPoint to zaawansowane narzędzie do naprawy plików PPT i jest pomocne dla użytkowników domowych, przedsiębiorstw, instytucji edukacyjnyc

Naprawa PPT

  • Wersja :10.11.01
  • Data dodania :3/31/2011 4:32:43 AM
  • Licencja :Shareware
  • Cena :$99
  • Wszystkich pliki do pobrania :244
  • Ostatni tydzień pliki do pobrania :4
  • System operacyjny :Win2000, Win7 x32, Win7 x64, Win98, WinServer, WinVista, WinVista x64, WinXP

Wydawca opis (Show Original)

Naprawa PPT Kernel dla programu PowerPoint to zaawansowane narzędzie do naprawy plików PPT i jest pomocne dla użytkowników domowych, przedsiębiorstw, instytucji edukacyjnych, organizacji, które straciły dostęp do plików prezentacji power point. MS PowerPoint zazwyczaj uszkodzony z powodu uszkodzonych sektorów na dysku, nieoczekiwane zamknięcie systemu, ataku wirusów lub uszkodzenia nośnika. Powodów może być wiele, ale rozwiązanie jest tylko jedno - Odzysku oprogramowania MS PowerPoint. To narzędzie do naprawy PPT jest w stanie odzyskać usunięte slajdów mistrza, obrazy, obiekty, animacje, tabele, pliki dźwiękowe, pliki multimedialne graczem, podstawowych kształtów, sztuka słowa, gwiazdy i transparenty, objaśnienia i każdy obraz i przedmiot, który jest używany w plików prezentacji. Jest całkowicie przyjazny interfejs użytkownika, który nie wymaga umiejętności technicznych. Dwa tryby odzysku - tryb standardowy i tryb Zintegrowany naprawy PPT, są dodatki w jądra dla programu PowerPoint. Tryb standardowy jest najmocniejszym trybie odzyskuje od głównych uszkodzeń, podczas gdy tryb zintegrowany jest najszybszy i przydatne do drobnych uszkodzeń. Z jądra dla programu PowerPoint, można naprawić plik PPT utworzonych w MS PowerPoint 2010, 2007, 2003, 2002, XP, 2000, 97 wersji. Pobierz wersję demo za darmo i podgląd odzyskanych danych, ale z zastrzeżeniem, że zwłaszcza naprawy jednego pliku PPT musi kupić pełną wersję oprogramowania PowerPoint Naprawa pliku.

Oświadczenie

Please be aware that downloadbee do not supply any crack, patches, serial numbers or keygen for Naprawa PPT ,and please consult directly with program authors for any problem with Naprawa PPT .