Shkarko free software , mbi 150.000 shkarkime softuerit të lirë

Të gjitha Motors Net

154 times downloaded

2011 - New version 2.4 me ndjekje të Policisë së nxehtë dhe të policisë elicopter. Të gjitha Net Motors v2.3 është një imitues i 3D car race krijuar nga J & B S

Sudoku Puzzles

612 times downloaded

Një kërkesë e ftohtë që ju lejon të luajë numër të pakufizuar të puzzles Sudoku drejtë në kompjuterin tuaj. Ju thjesht duhet të shtypni të gjeneruar për të gjen

Romance të Romës për Mac OS X

436 times downloaded

Romance të Romës ju jep një tjetër shans për të vizituar legjendar Perandoria Romake. Dashuria dhe, tradhti aventurë dhe rrezik që ju presin në këtë lojë të mre

Super Mario Power Coins

1032 times downloaded

Dodge pengesa në rënie të tilla si klasik-shkëmbinj të zemëruar,-bombë plumba, footballs american dhe fireballs si ju mbledh monedha dhe argumentet Yoshi që jan

Nga Baseball Park 8 Pa pagesë Shkarko (PC)

380 times downloaded

Nga Baseball Park 8 është një simulim çmim-fituese e baseball e cila fitoi Metacritic PC Loja e Vitit 2007 dhe është ende e tyre më të lartë 2-renditet PC lojë

Yamb celular

600 times downloaded

Yamb celular është e popullarizuar zare lojë (Yahtzee si) për pajisje me Windows Mobile 5.0 ose më të lartë. Loja luhet me 5 zare. Secili të kthehet përbëhet ng

Super Mario Time Attack

121 times downloaded

Disa Lakitu ka rrëmbyer Peach princess, keni për të ndihmuar Mario drejtuar kundër kohë dhe për të sjellë përsëri në mënyrë të sigurtë e saj! Por ka shumë penge

Grenzë Solitaire

832 times downloaded

Grenzë Solitaire është shumë e ngjashme me Solitaire lojë kartën Scorpion, e cila është në familjen e përgjithshëm të lojrave Solitaire kartën Spider. Qëllimi i

Duo Little Space

388 times downloaded

Little Hapësirë ​​Duo është një lojë puzzle-i bazuar Arcade starring një palë e pazakontë e heronjve - një vajzë të vogël dhe një robot të vogël. Ata e kanë gje

Kartë Control

431 times downloaded

Kontrolli është një kartë të vogël, aplikimi i lëvizshëm për numërim kartat duke luajtur lojra në kartën e MS-Windows. Vetëm kliko në kartë, kështu që ju mund t

I ri