Ücretsiz yazılım indirme , 150.000 üzerinde yazılım ücretsiz indirme


Always Watching 2.2

Hiç bilmek gerekti mi tam olarak ne zaman sisteminizde bir dosya veya klasörü değişiklikler? Hiç, ya da günlük dosyası değişiklikleri izlemek için bir sunucuya

Her zaman izliyorum

  • Versiyon :2.2
  • Tarihi :3/30/2011 8:21:42 PM
  • Lisans :Shareware
  • Fiyat :$29.99
  • Toplam indirme :175
  • Geçen hafta indirme :1
  • İşletim sistemi :WinXP, Windows2000, WinNT 4.x, Windows2003

Yayımcı açıklaması (Show Original)

Her zaman izliyorum Hiç bilmek gerekti mi tam olarak ne zaman sisteminizde bir dosya veya klasörü değişiklikler? Hiç, ya da günlük dosyası değişiklikleri izlemek için bir sunucuya gelen dosyaları izlemek gereken sadece yerel bir sabit sürücüye veya ağ paylaşımı üzerinde değişiklikleri izlemek istedi? Sonra her zaman izliyorum! sizin için! Her zaman izliyorum! Eğer dosya boyutu değişiklikleri, değişiklik tarihinden, dosya veya klasöradı için dosya sistemi veya ağ paylaşımına müsait herhangi bir klasöre izlemesini sağlar. bir değişiklik meydana geldiğinde, her saat bir açılır pencere (aksi bir messagebox olarak da bilinir), yanıp sönen bir tepsi simgesi, e-posta (SMTP internet e-posta yoluyla) yoluyla ya da komut satırı üzerinden istediğiniz programları çalıştırmadan tarafından bağımsız olarak size bildirebilir. Her zaman izliyorum ™ tamamen yapılandırılabilir - bir ağ veya sistem yöneticileri rüya! Indirme tam fonksiyonlu, risksiz, 15 günlük deneme! Ana her zaman izliyorum ve Özellikler: -İzle yerel sabit sürücü veya mevcut ağ paylaşımında herhangi bir klasöre - kolayca ekleyin İzle penceresi içinde her klasörüne gidin. Otomatik bir açılır pencere de dahil olmak üzere-Özelleştirilebilir bildirimleri bildirimleri olacak kuyruk onları görmek istiyorum kadar seçenekler, yanıp sönen bir tepsi simgesi görevden, Windows NetSend "adını" özelleştirilebilir ile SMTP internet ve e-posta ve Komut Satırı "adresinden" you allwoing yürütmek ve programlar, scriptler veya seçtiğiniz toplu iş dosyaları değiştirmek detayları iletmek. -İsteğe bağlı gecikme. Çok fazla bildirimleri ile can sıkıcı olacaktı izleyebilirsiniz bazı klasörler vardır. Bu nedenle, her zaman izliyorum! ™ tekrarlamak bildirimleri en aza indirerek, tek tek saatler arasında zorunlu bir gecikme süresi ayarlamanızı sağlar. Ya, gecikme atlanıp tam, zamanında bildirim alırsınız. -İzle sadece hedef klasörü veya kolayca tüm alt dizinleri içerir. -Yeni esnek otomatik başlatma seçenekleri. -Yeni dosya filtre seçeneği bakım sadece dosyaların haberdar olduğunuzdan emin kılar hakkında -Yeni hızlı, kolay kullanımlı iletişim göz atın.

Açıklama

Please be aware that downloadbee do not supply any crack, patches, serial numbers or keygen for Her zaman izliyorum ,and please consult directly with program authors for any problem with Her zaman izliyorum .