Безкоштовно завантажити програмне забезпечення, більш 150,000 скачати безкоштовно


Easy2Sync for Files 2.01

Це велике програмне забезпечення синхронізації забезпечує легке і безпечне рішення для синхронізації файлів між кількома комп'ютерами. У вас є ті ж дані на комп

Easy2Sync для файлів

  • Версія :2.01
  • Долучення :3/30/2011 8:14:53 PM
  • Ліцензія :Freeware
  • Ціна :$0
  • Завантажень :175
  • Останній тиждень завантажень :4
  • Операційна система :Win2000, Win7 x32, Win7 x64, Win98, WinVista, WinVista x64, WinXP, WinME, WinNT 4.x, Win95

Видавця опис (Show Original)

Easy2Sync для файлів Це велике програмне забезпечення синхронізації забезпечує легке і безпечне рішення для синхронізації файлів між кількома комп'ютерами. У вас є ті ж дані на комп'ютер і ноутбук? Або кілька комп'ютерів у вашому офісі. Ця програма синхронізувати всі ваші файли і автоматично переносити зміни та оновлення на інший комп'ютер (и). Або з підтверджень або повністю автоматичні. Програма може бути зведена до іконки в треї або навіть працювати як сервіс NT. Крім того, ви можете синхронізувати не тільки локальні файли та файли в локальній мережі, але і FTP серверів. Програма автоматично обробляти мітки питань і визнає перейменований каталогів автоматично. Крім класичного режиму синхронізації, програма також може створювати резервні копії, переміщати файли або каталоги згладити структур. Indespensable інструмент для роботи з величезною кількістю файлів. Дуже добре підходить для ноутбуків, резервного копіювання, синхронізації FTP, робота в команді і обмінюватися файлами з іншими людьми у вашому офісі.

Заява

Please be aware that downloadbee do not supply any crack, patches, serial numbers or keygen for Easy2Sync для файлів ,and please consult directly with program authors for any problem with Easy2Sync для файлів .

Користувальницький рейтинг

Easy2Sync для файлів
*****
Rating 0

Поділіться з друзями

Del.icio.us Live Share on Twitter Google Myspace Facebook

Новий