Nemokama programinė įranga atsisiųsti daugiau nei 150,000 programinė įranga nemokamai parsisiųsti


DVD Ripper to iPod 1.0.0.4

DVD to iPod yra galinga paprasta naudoti DVD Ripper įrankis Video DVD įrenginius į "iPod Palaikomi formatai. Su DVD į iPod, galite atlikti šiuos veiksmus: 1 - R

DVD Ripper į iPod

  • Versija :1.0.0.4
  • Papildymo data :3/31/2011 4:32:52 AM
  • Licencija :Freeware
  • Kaina :$0
  • Iš viso parsisiųsti :175
  • Praėjusią savaitę parsisiųsti :1
  • Operacinė sistema :Win98, WinXP, Windows2000, WinME, WinNT 4.x, Win95, Windows2003, WinNT 3.x

Publisher aprašymas (Show Original)

DVD Ripper į iPod DVD to iPod yra galinga paprasta naudoti DVD Ripper įrankis Video DVD įrenginius į "iPod Palaikomi formatai. Su DVD į iPod, galite atlikti šiuos veiksmus: 1 - Rip daugumoje video DVD "[PAL / NTSC] su skirtingais šifravimą į MP4 iPod palaikomu formatu. 2 - Rip daugumoje Video DVD "[PAL / NTSC] su skirtingais šifravimą į vieną iš šių vaizdo išvesties tipai: AVI, MPEG, MPG, ASF, WMV, DLP, MOV (QuickTime), MP4, MPEG-2 (ES, PS, TS). 3 - Konvertuoti į bet kokį kitą formatą iš vienos iš palaikomų vaizdo kodekas. 4 - Sureguliuokite produkcijos video failų parametrus (ty dydis, bitų perdavimo spartą ... ir tt "Vaizdo parametrai ir garso Nustatymai puslapiai"). 5 - Peržiūrėti filmas, o nepaprastas. Su garso išvesties parametrų lange galite: Pakeisti bendras galimybes garso (kodekas, Bit Rate, kanalai, Sample Rate). Su išėjimo vaizdo nustatymų lange galite: Keisti bendras parinktis vaizdo (kodekas, Bit Rate Scale, Encapsulation metodas). Su išėjimo Bendrieji nustatymai lange galite: Išjungti vartotojo prašymu, kai išėjimo filmo failas jau egzistuoja išvesties aplanką, shutdown kompiuterį, kai nepaprastas užbaigti, atidaryti išvesties aplanką, kai nepaprastas visiškai, Užrakinti DVD diską, o kopijavimo ir išimkite DVD, kai nepaprastas užbaigti. Jūs galite įplėšti jūsų DVD PAL ir NTSC sistemomis, su šių charakteristikų formatus, kurie yra Konteinerių formatai: ASF, AVI, MOV (QuickTime), MP4, MPEG-2 (PS, TS), OGG, MPG1. Vaizdo kodekai: DivX, H.263, H.264/MPEG-4 AVC, MJPEG, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV, XviD. Subtitrai: DVD, SVCD, DVB, OGM, Matroska, MPEG-4 Laikina Tekstas, tekstinius failus, VOBsub. Garso kodekai: AAC, AC3, MP3, Speex, Vorbis, MFR, MP2A.

Pareiškimas

Please be aware that downloadbee do not supply any crack, patches, serial numbers or keygen for DVD Ripper į iPod ,and please consult directly with program authors for any problem with DVD Ripper į iPod .