Svobodný software ke stažení , přes 150.000 software ke stažení zdarma


AquaSnap 1.5.2

Vylepšete svou produktivitu bez zpomalování vašeho PC! Dnešní počítače jsou často velké monitory schopné zobrazovat současně několik aplikací. Ale pořádání ty o

AquaSnap

  • Verze :1.5.2
  • Datum přidání :3/30/2011 6:06:51 PM
  • Licence :Freeware
  • Cena :$0
  • Celkový počet stažení :183
  • Minulý týden ke stažení :4
  • Operační systém :Win2000, Win7 x32, Win7 x64, WinVista, WinVista x64, WinXP

Vydavatel popisu (Show Original)

AquaSnap Vylepšete svou produktivitu bez zpomalování vašeho PC! Dnešní počítače jsou často velké monitory schopné zobrazovat současně několik aplikací. Ale pořádání ty okna, aby se správně sdílení obrazovky mezi 2 nebo více žádostí může rychle stát pracný úkol. AquaSnap je svobodný software, který umožňuje správu oken mnohem ergonomičtější a efektivní: Přetáhněte okno na hranici svého počítače, a toto okno bude prudce a změnit jejich velikost, aby se vešly jednu polovinu obrazovky. Přetáhněte okno do rohu, bude to prasklo, aby se vešly čtvrtiny. Shake okno a toto okno zůstane stále na vrcholu. Dokonce to funguje s dítětem okna MDI (Multiple Document Interface) aplikací jako Excel. AquaSnap je skvělá náhrada za Aero Snap a Aero Shake funkce systému Windows 7 a může být dobrou alternativou k multi-monitor řešení. AquaSnap je kompatibilní se všemi verzemi Windows a spotřebuje jen velmi málo paměti a procesoru. Klíčové vlastnosti: skinnable rozhraní, vícejazyčné rozhraní, podpora více monitorů, vysoce optimalizovaný nativní kód, nativní 64-bitová podpora.

Prohlášení

Please be aware that downloadbee do not supply any crack, patches, serial numbers or keygen for AquaSnap ,and please consult directly with program authors for any problem with AquaSnap .