Slobodný softvér na stiahnutie , cez 150.000 softvér na stiahnutie zadarmo


1st JavaScript Editor Lite 3.6 3.6

1. JavaScript Editor je pokročilý JavaScript Editor, Validator a Debugger pre začiatočníkov i profesionálov! Vedľa bohaté možnosti editácie skriptov (JavaScript

1. JavaScript Editor Lite 3.6

  • Verzia :3.6
  • Dátum pridania :3/30/2011 3:49:28 PM
  • Licencie :Shareware
  • Cena :$29.9
  • Celkový počet stiahnutí :152
  • Minulý týždeň na stiahnutie :1
  • Operačný systém :Win98, WinXP, Windows2000, WinME, WinNT 4.x, Win95, Windows2003, WinNT 3.x

Vydavateľ popisu (Show Original)

1. JavaScript Editor Lite 3.6 1. JavaScript Editor je pokročilý JavaScript Editor, Validator a Debugger pre začiatočníkov i profesionálov! Vedľa bohaté možnosti editácie skriptov (JavaScript, HTML, CSS, VBScript, PHP a ASP zvýraznenie syntaxe, atď), program ponúka veľké kúsky knižnice s plnou zbierku DHTML a JavaScriptu tagy, atribúty, vyhlásenia atď (v celej viac ako 1200). JavaScript Editor ponúka vstavaný JavaScript Debugger, ktorý umožňuje spúšťanie a ladenie kódu JavaScriptu jeden riadok naraz, a každý čas, a to buď pridaním extra kódu za behu alebo kontroly, ako zmeniť premenné v behu programu. Prvé JavaScript Editor sa používa pre profesionálne editáciu kódu JavaScriptu a vytváranie animácií a ďalšie špeciálne efekty pre webové stránky pomocou DHTML, CSS a JavaScript. JavaScript Editor vám pomôže orientovať prostredníctvom kódu pomocou vstavanej-in "funkcie a premenné" navigátor. Program používa Intellisense pre zjednodušenie písania kódu a robiť to viac chyba-zdarma. Schránka panel vám umožní získať všetky akcie kopírovanie do schránky (až 30). Editor ponúka vynikajúce JavaScript zdrojový kód formátovacie / zkrášlovadlo, ktorá vám umožní prispôsobiť a použiť všetky štýly, ktoré chcete. Použite Prejsť na vyhlásenie funkcie (Ctrl + Click) prejdite na riadok kódu, kde je deklarované na etikete, funkcie alebo premenné. Kontextová nápoveda (Shift + F1) umožňujú prístup k viac ako 2000 metódy, vlastnosti, udalosti atď DHTML! Stačí umiestniť kurzor na ľubovoľné slovo v jazyku JavaScript Editor potom stlačte Shift + F1 a dostanete opis (s príkladmi) takmer každý predmet JavaScript, HTML, CSS a DHTML. Teraz Editor môže zvýrazniť zodpovedajúce zložené zátvorky. Okrem toho, JavaScript Editor obsahuje tutoriál JavaScript, HTML tutorial, CSS tutorial, CSS referencie, referencie a JavaScript HTML odkaz. Jedným z najdôležitejších rysov je jedinečná knižnica obsahujúca cez 200 pripravený-k-použitie kontrolovanej skriptov a navyše viac ako 700, ktoré nie sú kontrolované skripty pre profesionálov! AJAX vývojári môžu ľahko použiť program ako moderný Ajax Editor.

Vyhlásenie

Please be aware that downloadbee do not supply any crack, patches, serial numbers or keygen for 1. JavaScript Editor Lite 3.6 ,and please consult directly with program authors for any problem with 1. JavaScript Editor Lite 3.6 .

Hodnotenie užívateľa

1. JavaScript Editor Lite 3.6
*****
Rating 0

Zdieľať so svojimi priateľmi

Del.icio.us Live Share on Twitter Google Myspace Facebook

Nový