دانلود نرم افزار آزاد ، بیش از 150.000 دریافت نرم افزار رایگان


Word 2007 Document Restore 3.2

ورد پرونده داده مرمت روند بازگرداندن کلمه محتویات فایل بدون از دست دادن قالب اصلی است. اگر می خواهید برای بازگرداندن فایل Docx ، شما ممکن است یک ابزار قابل اطمی

ورد 2007 بازگرداندن سند

  • نسخه :3.2
  • تاریخ ارسال :3/30/2011 6:00:22 PM
  • پروانه :Shareware
  • قیمت :$45
  • بارگیریها :410
  • دریافت هفته گذشته :3
  • سیستم عامل :Win2000, Win7 x32, Win7 x64, Win98, WinOther, WinServer, WinVista, WinVista x64, WinXP, Other

توضیحات ناشر (Show Original)

ورد 2007 بازگرداندن سند ورد پرونده داده مرمت روند بازگرداندن کلمه محتویات فایل بدون از دست دادن قالب اصلی است. اگر می خواهید برای بازگرداندن فایل Docx ، شما ممکن است یک ابزار قابل اطمینان مثل SysTools Docx تعمیرات استفاده کنید. بسیاری از نرم افزار فراهم می کند که فایل ورد اطلاعات ابزار مرمت است اما بسیار از آنها چند ارائه نتیجه دقیق پس از بهبودی. همانطور که همه ما می دانیم که خانم ورد آخرین نسخه ام اس ورد 2007 با آن ویژگی های جدید و خروج از راه اندازی شد. کارشناسی ارشد ورد 2007 ابزاری اغلب استفاده می شود ، دستورات و سبک. آخرین نسخه از ورد 2007 فایل را پشتیبانی فایل فرمت Docx. اگر شما با استفاده از ورد 2007 ، پس از آن تمام اطلاعات شما ذخیره اطلاعات در فایل Docx چون ورد 2007 فایل فرمت. اگر شما فایل های Docx و یا آسیب دیده کردم خراب شده به دلیل برخی دلایل ناخوانده و اجتناب ناپذیر مانند حمله ویروس ، سقوط سیستم ، سخت افزار و غیره شکست و شما در مورد داده های فاسد شما را نگران ، SysTools تعمیر Docx به شما کمک می کند تا به بازگرداندن اطلاعات فاسد خود را با دقت. بازگرداندن کلمه محتویات فایل ابزار بسیار آسان است به نصب و امن خود را با داده های Docx ابزار پیشبرد آن است. SysTools Docx تعمیرات نرم افزار شما فراهم می کند فایل ورد اطلاعات مرمت هر کدام ابزار کمک می کند تا به شما برای بازگرداندن کلمه خود را 2007 داده است. با استفاده از این ابزار شما می توانید داده های Docx فایل مانند تصاویر ، ماکروها ، متن ، نمودارها ، نمودار ، جداول محوری و غیره تابع در فایل Docx و تعمیر ذخیره تعمیر فایل های Docx در طور مثال صفحات (قالب متن غنی) ، اچ ، و متن. شما می توانید فایل بازیافت در هر مکان از سیستم ذخیره کنید. SysTools Docx تعمیرات نرم افزار اجرا می شود هموار با تمام نسخه های Win97/98/2000/XP/2003/Vista/2007 و غیره سعی کنید از نسخه آزمایشی SysTools Docx ابزار تعمیر فایل ورد برای ترمیم داده ها. نسخه آزمایشی از نرم افزار به شما کمک می کند تا به پیش نمایش محتویات فایل های Docx تعمیر قبل از ذخیره آنها را به سیستم شما. پس از رضایت کامل خود را به شما می توانید نسخه خرید مجوز از SysTools Docx تعمیرات برای بازگرداندن کلمه محتویات فایل را فقط در چند کلیک.

بیانیه

Please be aware that downloadbee do not supply any crack, patches, serial numbers or keygen for ورد 2007 بازگرداندن سند ,and please consult directly with program authors for any problem with ورد 2007 بازگرداندن سند .

امتیاز کاربران

ورد 2007 بازگرداندن سند
*****
Rating 0

به اشتراک گذاشتن با دوستان خود

Del.icio.us Live Share on Twitter Google Myspace Facebook

جدید