دانلود نرم افزار آزاد ، بیش از 150.000 دریافت نرم افزار رایگان


PC Monitoring 5.0.1.5

کامپیوتر نرم افزار مانیتورینگ راه حل کامل برای پیگیری فعالیت های هر یک از کلید های فشرده زمانی که شما دور است. پنهان نرم افزار ضبط ضربه زدن به کلید به طور موثر

مانیتورینگ کامپیوتر

  • نسخه :5.0.1.5
  • تاریخ ارسال :3/30/2011 11:20:05 AM
  • پروانه :Shareware
  • قیمت :$45
  • بارگیریها :247
  • دریافت هفته گذشته :2
  • سیستم عامل :Win2000, Win7 x32, Win7 x64, WinVista, WinVista x64, WinXP

توضیحات ناشر (Show Original)

مانیتورینگ کامپیوتر کامپیوتر نرم افزار مانیتورینگ راه حل کامل برای پیگیری فعالیت های هر یک از کلید های فشرده زمانی که شما دور است. پنهان نرم افزار ضبط ضربه زدن به کلید به طور موثر ایجاد فایل های رمزگذاری شده وارد شوید از تمام کلید های تایپ فعالیت. صفحه کلید نهاد برنامه نظارت است به خصوص طراحی و توسعه یافته برای ارائه گزارش های تولید شده ورود به سیستم کاربر در فایل مورد نظر شناسه پست الکترونیک و یا آپلود شده توسط تنظیمات اف تی پی سرور. و قابل اطمینان با کامپیوتر نرم افزار مانیتورینگ آسان است برای استفاده و اجازه می دهد تا کاربر مجاز به مشاهده جزییات ورود به سیستم تولید شده در فرمت های فایل اچ تی ام ال و یا متن. ابزار keylogger مقرون به صرفه تنها مجوز کاربر اولیه نرم افزار برای دسترسی به تنظیمات با استفاده از ترکیب کلید های داغ و دستورات اجرا شود. مقرون به صرفه برنامه نظارت بر ضربه زدن به کلید بهترین ابزار با کیفیت برای نظارت بر هر گونه تغییر مکان در تاریخ سیستم ، زمان ، کلیپ های صدا گرفته شده است و غیره پنهان کامپیوتر کنترل نرم افزار با این نسخهها کار به صورت مخفیانه و سوابق کامپیوتر دسکتاپ و یا کل فعالیت های لپ تاپ در ساده ترین راه. نرم افزار رایگان برنامه ضبط صفحه کلید stealthily بررسی آنلاین و همچنین فعالیت های آنلاین مانند اسناد تایپ متن ، چت گفتگو ، ایمیل های تشکیل شده ، نام کاربر ، رمز عبور ، نوشته ای در کلیپ بورد ، وب سایت و غیره آدرس keylogger نرم افزار قابل اطمینان ناظران هر فعالیت بر روی کامپیوتر شخصی شما را به هر خارجی انجام کاربر در غیاب شما. مقرون به صرفه کامپیوتر نرم افزار مانیتورینگ بسیار تعاملی ابزاری برای مشاهده دوستان ، همسر شما ، اعضای خانواده ، اقوام و غیره همه فعالیتهای اجرا شده بر روی سیستم. از ویژگی های نرم افزار : * ضربه زدن به کلید ابزار ضبط به رسمیت شناخته نشده است از پوشه مقصد مسیر ، فایل برنامه ، مدیر وظیفه ، منوی شروع ، اضافه حذف لیست برنامه و غیره. * کامپیوتر برنامه نظارت سازگار با همه آخرین نسخه از سیستم عامل ویندوز مانند 7 ، ویستا ، ایکس پی و غیره. * کامپیوتر نرم افزار مانیتورینگ دوستانه است و هیچ رابط کاربری گرافیکی خاص هر مهارت فنی لازم را برای آن دسته. * ابزار Keylogger رمز عبور فراهم می کند که مانع حفاظت از تاسیسات کاربر ثانویه از نظارت بر روند.

بیانیه

Please be aware that downloadbee do not supply any crack, patches, serial numbers or keygen for مانیتورینگ کامپیوتر ,and please consult directly with program authors for any problem with مانیتورینگ کامپیوتر .

امتیاز کاربران

مانیتورینگ کامپیوتر
*****
Rating 0

به اشتراک گذاشتن با دوستان خود

Del.icio.us Live Share on Twitter Google Myspace Facebook