دانلود نرم افزار آزاد ، بیش از 150.000 دریافت نرم افزار رایگان


DayBook 1.0.4.30

دفتر ثبت وقایع روزانه بصری ، مبتنی بر مرورگر بکشید و رها کردن زمان ردیابی نرم افزار برای حرفه ای ها پروژه گرا است. این گزارش شامل طراح ها و گزینه های کاربر قابل

دفتر ثبت وقایع روزانه

  • نسخه :1.0.4.30
  • تاریخ ارسال :3/30/2011 6:57:40 PM
  • پروانه :Shareware
  • قیمت :$24.95
  • بارگیریها :301
  • دریافت هفته گذشته :1
  • سیستم عامل :Win98, WinXP, Windows2000, WinME, WinNT 4.x, Win95

توضیحات ناشر (Show Original)

دفتر ثبت وقایع روزانه دفتر ثبت وقایع روزانه بصری ، مبتنی بر مرورگر بکشید و رها کردن زمان ردیابی نرم افزار برای حرفه ای ها پروژه گرا است. این گزارش شامل طراح ها و گزینه های کاربر قابل تنظیم است. نگران نباشید ، پروژه ها و وظایف ، تعریف و سپس به کشیدن کارهای شبکه فعالیت 24x7 برای ایجاد نوشته های زمان. نوشته های زمان را می توان تغییر اندازه ، نقل مکان کرد و آن برداشتهاید. به طور پیش فرض و زمان ورود نظر سفارشی پشتیبانی می شوند. پروژه ها و وظایف در ساختار درخت سلسله مراتبی (با ارث) سازمان یافته است. کارها را می توان billable یا نه. زمینه های اطلاعات اختیاری هستند برای کدهای حسابداری ، اطلاعات مشتری ، نرخ صدور صورت حساب ، و غیره ارائه ساختار درختی پوشه ها همچنین شامل خیلی پروژه های سازمانی و وظایف را می توان به سازمان منعکس کننده محیط کار. شامل بافت حساس به ابزار اجازه می دهد ساماندهی مجدد وظایف و پوشه ها. میانبر به وظایف غالبا استفاده در دسترس هستند. دفتر ثبت وقایع روزانه می تواند در درون مرورگر میزبانی برنامه های کاربردی مانند مایکروسافت چشم انداز اجرا شود. دفتر ثبت وقایع روزانه اجرا می شود به طور کامل در کامپیوتر محلی -- بدون اتصال به اینترنت مورد نیاز است. داده ها در قالب کاپرفیلد در اینترنت اکسپلورر "اطلاعات کاربر" منطقه و یا در یک زیر پوشه از تعریف نرم افزار (تنها نسخه مجاز) ذخیره می شود. دفتر ثبت وقایع روزانه سبک وزن برنامه ای که می تواند در تمام طول روز باز گذاشته بدون مؤثر بر عملکرد کامپیوتر باشد. می توان آن را بین کامپیوتر ها کپی شده و هیچ نوشته ای در رجیستری است. این نیاز به هیچ منابع خارجی ؛ اگر چه استفاده از کامپیوتر سیستم فایل دیسک نیاز به فعال برنامه نویسی ویندوز اکس کنترل شناخته شده به عنوان سیستم فایل شیء (نسخه مجوز تنها). دفتر ثبت وقایع روزانه است به عنوان یک فایل خود استخراج فایل های فشرده ارائه شده است. وقتی که نصب شده است ، دفتر ثبت وقایع روزانه شامل مجموعه ای از پوشه های تو در تو با فایل راه اندازی در سطح بالا پوشه. این را می توان به سادگی با حذف پوشه مجموعه ای لغو نصب.

بیانیه

Please be aware that downloadbee do not supply any crack, patches, serial numbers or keygen for دفتر ثبت وقایع روزانه ,and please consult directly with program authors for any problem with دفتر ثبت وقایع روزانه .