دانلود نرم افزار آزاد ، بیش از 150.000 دریافت نرم افزار رایگان


Reimage PC Repair 2011.03

تعمیر Reimage کامپیوتر چیست؟ Reimage کامپیوتر تعمیرات در خط کامپیوتر نرم افزار تعمیر است که باعث می شود که ماشین خود را مثل ویندوز جدید ، اجرای بدون نیاز به نصب

تعمیر Reimage کامپیوتر

  • نسخه :2011.03
  • تاریخ ارسال :3/30/2011 5:53:11 PM
  • پروانه :Shareware
  • قیمت :$47.95
  • بارگیریها :4260
  • دریافت هفته گذشته :3
  • سیستم عامل :Win2000, Win7 x32, Win7 x64, Win98, WinOther, WinVista, WinVista x64, WinXP, Other

توضیحات ناشر (Show Original)

تعمیر Reimage کامپیوتر تعمیر Reimage کامپیوتر چیست؟ Reimage کامپیوتر تعمیرات در خط کامپیوتر نرم افزار تعمیر است که باعث می شود که ماشین خود را مثل ویندوز جدید ، اجرای بدون نیاز به نصب مجدد ویندوز و بدون از دست دادن اطلاعات شخصی است. در طول تعمیر کامپیوتر ، Reimage نه تنها حذف آسیب ، بلکه برعکس آسیب با جایگزین کردن فایل های خراب شده و با فایل های جدید و سالم از پایگاه ما در خط به طور مداوم به روز شده حذف شده خود را به سیستم عامل ویندوز انجام می شود. اسکن Reimage و تعمیرات زیر مسائل مربوط به کامپیوتر : -- نادرست عامل اجزای سیستم -- سیستم قفل و یخ -- صفحه نمایش آبی (مرتبط با نرم افزار) -- پاپ آپ پیام های خطا -- رجیستری تناقضات -- فایل ها ال ال سیستم -- مخرب تروجان / نرم افزارهای جاسوسی -- خسارت ناشی از برنامه های مخرب چگونه کار می کند؟ Reimage آنلاین نرم افزار تعمیر کامپیوتر اسکن و تشخیص ، سپس تعمیرات ، کامپیوتر آسیب دیده خود را با تکنولوژی است که نه تنها رفع خود سیستم عامل ویندوز ، بلکه برعکس آسیب در حال حاضر با یک پایگاه داده کامل از فایل های جایگزینی انجام می شود. اسکن اسکن رایگان (حدود 5 دقیقه) به کامپیوتر خود سیستم عامل ویندوز تشخیص مشکلات تقسیم به 3 دسته ها -- سخت افزار ، امنیت و ثبات. چه مشکلاتی هستند تشخیص داده؟ سخت افزار حافظه کم سرعت دیسک سخت - برق و درجه حرارت پردازنده امنیت بدافزارها از جمله : ویروس ها و کامپیوتر - سخت بدنام - تروجان اسب - Crimeware ریشه کیت جاسوس - کرمها ثبات - اسکن به شما می گوید چه برنامه ها و نرم افزار تصادف در اغلب موارد و چگونه اغلب. در پایان اسکن ، شما می توانید کامپیوتر خود استفاده کنید سخت افزار ، امنیت و ثبات در مقایسه با average.You در سراسر جهان بررسی می توانید خلاصه ای از مشکلات شناسایی شده در بررسی خود را اسکن. تعمیر تکنولوژی Reimage اختراع ، تنها برنامه آنلاین کامپیوتر تعمیر است از آن نوع که در واقع نوع وارونه آسیب انجام می شود به سیستم عامل شما. هر بار که شما برنامه را اجرا Reimage ، آن را بلافاصله به آخرین نسخه ها و فایل های که شما برای دانلود نیاز به تعمیر موفق.

بیانیه

Please be aware that downloadbee do not supply any crack, patches, serial numbers or keygen for تعمیر Reimage کامپیوتر ,and please consult directly with program authors for any problem with تعمیر Reimage کامپیوتر .