Слободен софтвер превземање, над 150.000 софтвер бесплатно симнување


The Shard 1.1

Пристап и читање на книга остра содржина.

На фрагмент

  • Верзија :1.1
  • Датум на додавање :11/11/2011 8:25:59 PM
  • Лиценца :Shareware
  • Цена :$4.98
  • Вкупно преземања :129
  • Минатата недела преземања :5
  • Оперативен систем :Windows XP/2000/98/Me

Издавач опис (Show Original)

На фрагмент Хок Стоун Приорат, уништена од векови агент кралот Хенри е пред, сега се постават мистериозно молчи наутро магла. Само скелетните остатоци од арки, прозорци и слободни застана ѕиркаа преку долг трева и грмушки. Но, она што лежеше под урнатините? Додека на екскурзија да Хок Стоун Приорат, тинејџер Џо МекКарти е неволно поврзан со новата девојка во својата класа, на ништожно Гот која се нарекува себеси "Трката". И двајцата се сопнува низ фрагмент од средновековната суви фрагмент, од еден од priories дамка стаклени прозорци. Излезе да се окото на светец и тие наскоро откријат до изненадување и ужас што може да се види вонземни нешта, вклучувајќи вистината зад крвавите минатото Приорат е, со едноставно гледајќи низ стариот стакло. Незгода во еден трговски центар остава Трката во кома, но Џо открива дека таа е балансирање на работ на смртта од страна на проклетството на Хок Стоун и само тој има моќ да ја спаси. Каде добро наспроти злото, Џо битки да се спаси Трката со помош на 400-годишниот монах и на остра, борбата против злото Античка монаси и армија од камен, нивните мистериозни натприродни моќи се погледне во собата да го уништи Џо и испрати Трката на темните длабочини на пеколот. Заедно сите тие се борат за да се спречи Hells ѕвона од секогаш ѕвони повторно, но по која цена?

Изјава

Please be aware that downloadbee do not supply any crack, patches, serial numbers or keygen for На фрагмент ,and please consult directly with program authors for any problem with На фрагмент .

Ниво на корисникот

На фрагмент
*****
Rating 0

Ги споделите со вашите пријатели

Del.icio.us Live Share on Twitter Google Myspace Facebook

Нова