Безкоштовно завантажити програмне забезпечення, більш 150,000 скачати безкоштовно


Bacteria Solitaire 1.0

Чи можете ви уявити собі грати в гру в бактерії, що кишать навколишнього середовища? Ну, це не так вже страшно грати Бактерії Solitaire. Це просто розкласти пас

Бактерії Solitaire

  • Версія :1.0
  • Долучення :3/31/2011 1:29:41 AM
  • Ліцензія :Freeware
  • Ціна :$0
  • Завантажень :181
  • Останній тиждень завантажень :1
  • Операційна система :Win98, WinXP, Windows2000, WinME, WinNT 4.x

Видавця опис (Show Original)

Бактерії Solitaire Чи можете ви уявити собі грати в гру в бактерії, що кишать навколишнього середовища? Ну, це не так вже страшно грати Бактерії Solitaire. Це просто розкласти пасьянс з дружнім безліч бактерій, якщо бути точним. Ці монстри люб'язний бактерії будуть супроводжувати вас під час гри класичний пасьянс. Правила гри ідентичні стандартним пасьянс, де вам необхідно заповнити чотири слоти в правому верхньому куті екрану з порядку зростання кожної форми карт, починаючи з туза. І зробити це, ви повинні формі поперемінно кольорових рядків карт на ігровому полі, і це повинно бути зроблено в порядку убування. Хоча переміщення карт навколо формі ці рядки, ви будете викриття прихованих карт, які потім можуть бути відкриті. Існує також пачку карток у верхньому лівому кутку, який можна використовувати для отримання нових варіантів раз рух карти на ігровому полі стає застійною. І коли ви отримаєте всі чотири слота різної форми заповнені карти, ви виграєте гру. Бактерії Solitaire додає, що додатковий нерв-шкідницької дотик до залучення пасьянс. Ці маленькі істоти досить супутників для раунд гри в карти, насправді.

Заява

Please be aware that downloadbee do not supply any crack, patches, serial numbers or keygen for Бактерії Solitaire ,and please consult directly with program authors for any problem with Бактерії Solitaire .

Користувальницький рейтинг

Бактерії Solitaire
*****
Rating 0

Поділіться з друзями

Del.icio.us Live Share on Twitter Google Myspace Facebook

Новий