Slobodný softvér na stiahnutie , cez 150.000 softvér na stiahnutie zadarmo


School Maestro II 2.51

Škola Maestro II je komplexný program, triedenie publikačnej Internet správa schopnosti. Dodávaného programu Klasifikáciu je najviac pokročilý program k dispozí

Škola Maestro II

  • Verzia :2.51
  • Dátum pridania :3/30/2011 8:58:36 PM
  • Licencie :Shareware
  • Cena :$39
  • Celkový počet stiahnutí :202
  • Minulý týždeň na stiahnutie :5
  • Operačný systém :Win98, WinXP, Windows2000, WinME, Win95, Windows2003

Vydavateľ popisu (Show Original)

Škola Maestro II Škola Maestro II je komplexný program, triedenie publikačnej Internet správa schopnosti. Dodávaného programu Klasifikáciu je najviac pokročilý program k dispozícii, a podporuje širokú škálu rôznych metód triedenia. Program je vhodný pre použitie jednotlivých inštruktorov alebo celé školstvo. Jediné, skupiny a siete, licencie sú k dispozícii. Okrem Klasifikáciu funkcií, program tiež sleduje dochádzku, má sedenie grafy, záznamy subjektívne triedy, ako je správanie a občianstvo, vytvára opakovane plány hodín, vysvedčenia, česť rožky, GPAs a prepisy. Program tiež sleduje udalosti a udržiava kontaktné informácie. Program je možné použiť na výrobu plne formátované podobe písmená, ktoré môžu zahŕňať prispôsobiteľný hlavičkový s logom. Formulárové listy môžu byť taktiež automaticky e-mailom. Škola Maestro II je vysoko prispôsobiteľné a umožňuje pridať vlastné pole databázy a vytvorte si vlastné otázky. Rozsiahle dovozné a vývozné funkcie sú k dispozícii. Škola Maestro II databáza je veľmi bezpečný chrániť dôverné informácie a sú šifrované. Program podporuje 4 typy užívateľov - majster užívateľov, učiteľ užívateľov, sekretárka užívateľov a poradca užívateľov. Všetky užívateľské prístup je riadený hesiel. Majster používatelia sú tiež umožnený priamy prístup k databáze. Používa databázu Microsoft Access databázy. Majster užívatelia môžu vytvárať svoje vlastné vstupné formuláre, dotazy, zostavy, tabuľky atď, a používať všetky funkcie aplikácie Microsoft Access a iné programy, ako je Word alebo Excel vytvoriť vlastné zostavy. Avšak, prispôsobenie sa zvyčajne nevyžaduje, pretože program obsahuje veľké množstvo rôznych typov správ, ktoré sú užívateľsky konfigurovateľné.

Vyhlásenie

Please be aware that downloadbee do not supply any crack, patches, serial numbers or keygen for Škola Maestro II ,and please consult directly with program authors for any problem with Škola Maestro II .

Hodnotenie užívateľa

Škola Maestro II
*****
Rating 0

Zdieľať so svojimi priateľmi

Del.icio.us Live Share on Twitter Google Myspace Facebook

Nový